top of page
Kdo jsme?
 

Naše společnost byla založena v roce 2020 na základech kolektivu s bohatými zkušenostmi v oborech elektro, automatizace, měření a regulace. V minulosti jsme jako kolektiv působili v pozici střediska údržby a investiční výstavby energetických celků, především pak v rámci Elektrárny Dětmarovice a.s. V této etapě jsme také prováděli návrhy a realizace řady významných regionálních i mezinárodních projektů. Disponujeme jak oddělením realizace zakázek, tak vlastní projekční kanceláří a oddělením softwarového vývoje. Pokrýváme tak širokou škálu aplikací a zkušenosti nabyté spravováním velkých technologických celků nám umožňují efektivně přistupovat k řešení individuálních požadavků našich klientů.

 

Projekční kancelář i středisko realizace disponují moderním technickým zázemím plně pokrývajícím potřeby návrhu, výroby i realizace nejrůznějších technických řešení. Ve zkratce se dokážeme charakterizovat jako moderní společnost poskytující odborné poradenství, inženýrskou činnost a realizaci investičních záměrů v elektrotechnice a elektroenergetice, s primárním zaměřením na rozvoj obnovitelných zdrojů, akumulace a elektromobility. Naším cílem je poskytování kvalitních služeb, které zajistí zvýšení efektivity výrobních procesů a snížení dopadu na životní prostředí. FUSO ENERGO! Společně tvoříme budoucnost!

 

FUSO Energo Investiční výstavba.png

Rostislav Vija

Ředitel společnosti

Jednatel

FUSO Energo Investiční výstavba.png

Michal Čecháček

Obchodní ředitel

Jednatel

FUSO Energo Investiční výstavba.png

Tomáš Mikula

Technický ředitel

Jednatel

Vedení společnosti

Inovace
 
  • Spojujeme moderní technologie a kreativní přístup, což vždy ústí v inovativní nápady a aplikace

  • V rámci našeho zázemí vyvíjíme a testujeme množství individuálních řešení

  • Přístupem k inovacím se snažíme snížit dopady energetických technologií na životní prostředí

Zkušenosti
 
  • Stavíme na provázanosti návrhu,  realizace a zkušeností kolegů
     

  • Léta strávená řešením složitých technologických problémů nám přinesla dostatek zkušeností a také seběvědomí při jejich řešení

bottom of page