top of page

Servisní program pro záložní energetické zdroje. Naše služby jsou vám šité na míru!

Základem kvalitních servisních služeb je špičkové technické vybavení i lidské zdroje. Společnost FUSO ENERGO zaměstnává ty nejlepší odborníky ve svém oboru. Víme, jak důležité je při podnikání v dnešní době zajistit maximální energetickou bezpečnost. Ať již podnikáte v jakémkoli oboru, se servisními službami naší společnosti získáváte jistotu nepřerušeného provozu.
Oprava a údržba

 

Ve FUSO Energo s.r.o. máme bohaté zkušenosti se zajištěním komplexní technické správy a údržby energetických zařízení i dalších výrobních a nevýrobních technologií. Naši odborníci využívají nejmodernější technologie pro zajištění bezproblémového provozu vašich zařízení a prodloužení jejich životnosti.

 

 

Servis řídicích systémů

 

Komplexní řešení a dodávky na klíč v oboru řídicích systémů a měření a regulace pro koncové klienty - investory, developery, stavební dodavatele apod. FUSO Energo s.r.o. disponuje zkušeným týmem v oboru dodávek řídicích systémů na klíč. Pokrýváme dodávku od řízení a koordinace prací přes projektování a tvorbu software po dodávku rozvaděčů a montážní práce, oživení systému uvedení do provozu a následný servis.

Dodávka náhradních dílů

 

FUSO Energo jako dodavatel komplexních energetických celků zajišťuje ke všem dodávkám generální opravy dle originální dokumentace a s použitím originálních náhradních dílů. Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují provádět opravy a servis i na produktech a řešeních od jiných dodavatelů.

bottom of page