top of page

Není cesty bez překážek.

Jsme moderní společnost založená na základech kolektivu s mnohaletými zkušenostmi v našem oboru. Po stovkách úspěšně zvládnutých projektů můžeme předpokládat, že jsme již prošli většinou problémů, které se mohou při realizacích projektů vyskytnout. Není cesty bez překážek. 

FUSO ENERGO s.r.o. je společnost se sídlem v Ostravě, která byla založena v roce 2020. Dodavatelský program společnosti zahrnuje hlavně oblast komunální a průmyslové energetiky s důrazem na ochranu životního prostředí. FUture SOlutions! Tvoříme budoucnost!

Společnost zajišťuje dodávky v oblastech systému kontroly a řízení, průmyslové automatizace a systému elektro a MaR v komplexním rozsahu – od zpracování studií a projektů, tvorby softwaru, systémové integrace přes dodávky, montáž, uvedení do provozu až po zajištění pravidelného záručního i pozáručního servisu.

001.jpg

V oblastech, ve kterých působíme.

Společně tvoříme budoucnost!

Hledání nových způsobů výroby dostatečného množství energie pro obyvatelstvo planety při současné minimalizaci nepříznivých dopadů na životní prostředí je pro dodavatele velkou výzvou. Zajištění alternativních, obnovitelných a udržitelných zdrojů pro splnění rostoucích potřeb je přitom důležitější než kdykoliv v minulosti.

FUSO Energo Investiční výstavba.png

Rostislav Vija

Ředitel společnosti

Jednatel

FUSO Energo Investiční výstavba.png

Michal Čecháček

Obchodní ředitel

Jednatel

FUSO Energo Investiční výstavba.png

Tomáš Mikula

Technický ředitel

Jednatel

bottom of page