top of page
FUSO Energo Logo Energetika Česká republ

Kdo jsme? 

Společnost FUSO ENERGO s.r.o. byla v roce 2020 založena na základech kolektivu s mnohaletými zkušenostmi v oborech elektro, měření a regulace, průmyslová automatizace. Kolektiv působil jako středisko údržby a investiční výstavby energetických celků, především Elektrárny Dětmarovice a.s. Jsme moderní společnost poskytující odborné poradenství, inženýrskou činnost a realizaci investičních záměrů v energetice. Cílem společnosti je poskytnutí kvalitních služeb, které zajistí zvýšení efektivity výrobních procesů a snížení dopadu činností na životní prostředí.

Spolehlivost a plánování projektu

SPOLEHLIVOST

Jsme pověstní tím, že naše zakázky dokončujeme včas. Dochvilnost tvoří vyjímečnost! Proto s našimi zákazníky, partnery i zaměstnanci jednáme na maximální profesionální a lidské úrovni. Spokojenost je u nás na prvním místě.

Inovativní řešení vašeho projektu

INOVACE

Spojujeme moderní technologie a šikovné lidi. Postupně měníme celé odvětví a neustále se snažíme zlepšovat. V naší společnosti může každý přijít s novými nápady a ideami, jelikož i malá úprava dokáže zlepšit fungování celku. Právě malé kroky vedou k velkým změnám a naším cílem je každý další krok vpřed.

Snadná komunikace se zákazníkem

KOMUNIKACE

Umíme udělat krok navíc, myslíme hlavou zákazníka a neustále ověřujeme, jestli si opravdu rozumíme. Pokud se objeví problém, neztrácíme čas hledáním výmluvy, ale rychlého a efektivního řešení. Naše cesta k úspěchu je založena na tvorbě dlouhodobých vztahů, nikoliv krátkodobého zisku

Spolehlivě, bezproblémově  a profesionálně.

Každé řešení je originální. 

Jsme odborná firma, která poskytuje komplexní služby v oborech investiční výstavby, výroby a následného servisu. Máme jedinečné a dlouhodobé znalosti a zkušenosti napříč mnoha obory, které nám dávají výjimečné předpoklady pro řešení požadavků a problémů našich zákazníků. 

Spolupracujeme s malými subjekty i s nadnárodními společnostmi. Máme rádi náročná, atypická nebo problematická zadání. Jsme zaměřeni na výsledek a trvale se zaměřujeme na efektivitu našich služeb.

Průmyslová automatizace

 

Průmyslová automatizace zahrnuje aplikaci efektivních přístupů při řízení technologických procesů za využití moderních technologií. Zajistíme komplexní činnosti při zavedení automatizace v oblasti výrobních i procesních technologií. Od návrhu projektové dokumentace, řídící systém a vizualizaci až po funkční bezpečnost.

 

 

Obnovitelné zdroje

 

Prostřednictvím nového a inovativního programu společnosti FUSO ENERGO dosáhnete nejen vlastní energetické nezávislosti. Řekněte YES! naší planetě a staňte se dalším z těch, kterým není lhostejné prostředí ve kterém společně žijeme. Myslíme na Vaší budoucnost! A co vy?

Výroba rozváděčů

 

Zajišťujeme výrobu rozváděčů od stádia návrhu, vyhotovení dokumentace, až po realizaci a revizní činnost. Klademe důraz na individuální přístup s ohledem na požadavky zákazníka. Rozváděče jsou montovány zkušenými pracovníky do typově zkoušených skříní a osazeny kvalitními prvky renomovaných výrobců.

bottom of page